A rektorasszony is elismerte eredményét
Szikszai Róbertet, a közelmúltban az universiade-én diszkoszvetésben bronzérmet szerzett. A Nyíregyházi Egyetem végzős hallgatója, így nagy büszkeséggel töltötte el, hogy Vassné dr. Figula Erika rektorasszony oklevelet adott át neki, elismerve eredményét és még egy kis élménybeszámolót is tartott Róbert neki.
Szikszai Róbert átveszi oklevelét Vassné dr. Figula Erika rektorasszonytól

#kapcsolódó
Jön Katus Attila, Béres Alexandra, és elindult a családi kori. Hornyák Enikő...
Ma este áll rajthoz az olimpián a nyíregyházi gyalogló.