Üzemlátogatáson az agráros hallgatók

Üzemlátogatáson az agráros hallgatók

2017. szeptember 20-án a mezőgazdasági mérnöki Bsc szak, valamint a mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki Foszk hallgatói üzemlátogatáson vettek részt a nyíregyházi EKO konzervgyárban.

A hallgatók betekintést nyerhettek a hőkezelt csemegekukorica gyártástechnológiájába, így az elméleti órán tanultakat gyakorlati oldalról is megismerhették. A Nyíregyházi Egyetem hallgatóit és a kísérő tanárokat Bacskai Sándor minőségügyi vezető és Kósa Ildikó technológusok kalauzolták végig az üzemben.


#kapcsolódó

Interjú Ecsedi Noémi diákpolgármesterrel

Interjú Ecsedi Noémi diákpolgármesterrel

Hogyan éled meg az online oktatást? A fiataloknak szerinted ez mennyire jön...

Nyitva volt az Arany-kapu!

Nyitva volt az Arany-kapu!

Az Arany kínálata: Innovatív, támogató, gyermekcentrikus tantestület, igyekvő,...