A Cantemus kóruscsalád 25 éves japán kapcsolatának alkalmából ünnepséget tartott a Nyíregyházi Cantemus Kórus a Kodály Zoltán Általános Iskola Kodály-termében. A jubileumi eseményen Sato Kuni japán magyarországi nagykövete A Felkelő Nap Arany és Ezüst Sugarainak Rendje, japán állami kitüntetését adta át Szabó Dénes Kossuth-díjas karnagynak, a Nemzet Művészének.
#kapcsolódó
Lájkold a legjobb városfotót a Nyíregyházát Kutatók Virtuális Klubja által...
Újabb idős férfi hunyt el Magyarországon - De már 21 gyógyult van