Csuhébál a Vasváriban

Csuhébál a Vasváriban

Megtartotta idei jótékonysági bálját a Vasvári Pál Gimnázium. A hangulat fergeteges volt. Nézd meg a képeket, hamarosan fenn lesz az ott készült videó is!

#kapcsolódó

Verébavató a Zrínyiben

Verébavató a Zrínyiben

A szokásos jó hangulat jellemezte az október 7-én, pénteken megtartott verébavatót...

Pályaválasztási fórum a Zrínyiben!

Pályaválasztási fórum a Zrínyiben!

Kedves Nyolcadikosok, Kedves Szülők! Pályaválasztási fórumukat szeptember 14-én...