Az első pár, akik a Gróf Károlyi Ferenc teremben házasodtak össze

Az első pár, akik a Gróf Károlyi Ferenc teremben házasodtak össze

Nyíregyháza MJV Önkormányzata a 2017. decemberi közgyűlésen döntött arról, hogy a házasságkötő termet a jövőben Gróf Károlyi Ferenc teremnek fogják hívni. Ünnepélyes keretek között átadták és az első pár már össze is házasodott az új nevet kapott házasságkötő teremben.Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Jól halad a szálloda építése Sóstón

Jól halad a szálloda építése Sóstón

Wellness és konferenciahotel épül a Modern Városok Program keretében Sóstógyógyfürdőn....

MEGÉRKEZETT NYÍREGYHÁZA KARÁCSONYFÁJA

MEGÉRKEZETT NYÍREGYHÁZA KARÁCSONYFÁJA

Megérkezett a Kossuth térre a nyíregyházi karácsonyi forgatag 13 méteres fenyőfája....