Döntőben a vikárosok

Döntőben a vikárosok

Kodály vetélkedő tizenéveseknek, határon innen és túl - öt online fordulóval, egy élő döntővel és sok-sok nyereménnyel.

Lezajlott a Serkenj fel! Kárpát-medencei Kodály-vetélkedő 5 online fordulója. Nagy örömünkre Intézményünk VIKÁR csapata - Dóka Eszter, Sivadó Márta Rebeka, Hecker Noémi - bejutott a döntőbe, melyre március 3-án, szombaton délelőtt 11 órakor, a Magyar Rádió Márvány termében kerül sor.

Felkészítőjük: Hudivók Marianna

Gratulálunk!

#kapcsolódó

Új honlap indult a munkalehetőségek összegyűjtésére a koronavírus-járvány idején

Új honlap indult a munkalehetőségek...

Új honlap indult a munkalehetőségek összegyűjtésére a koronavírus-járvány idején

SZIGLIGETI MESE

SZIGLIGETI MESE

Élménybeszámoló a 7. szigligeti turnusról, mely a nyár legmelegebb hete volt.