Öregdiák találkozó volt a Bánkiban

Öregdiák találkozó volt a Bánkiban

A hangulat idén is nagyszerű volt! A vezetőség köszöni mindenki részvételét!

KÖSZÖNET

2018.05.12-én egy sikeres és nagyon jó hangulatú találkozót, a III. Bánkis Öregdiák.találkozót rendeztünk meg az iskolánkban.
Aki itt volt, elmondása alapján nagyon jól érezte magát.

Köszönjük minden kedves résztvevőnek (öregdiákok, nyugdíjas pedagógusaink, aktív dolgozóink, érdeklődők, támogatók, vendégek), hogy egyrészt eljött és megtisztelte jelenlétével rendezvényünket, másrészt támogatta a Bánkis Diákokért Alapítványt és rajta keresztül iskolánk tanulóit.


A rendezvény képei megtekinthetők a honlapon:
http://www.bankidonat.hu/…/fri…/1472-oregdiak-20180512-kepek


Juhász Ferenc, igazgató

#kapcsolódó

Színházi kalandozások!

Színházi kalandozások!

TÓTH ZOLKA ÉRETTSÉGI TÉTEL LETT! Sipkayból érkeztek diákok a színházba.

Boda Izabella első lett

Boda Izabella első lett

A Kölcsey Ferenc Gimnázium 10. osztályos tanulója, Boda Izabella nyerte el...