Zajlanak a házi bajnokságok a Nyíregyházi Darts Klubban

Zajlanak a házi bajnokságok a Nyíregyházi Darts Klubban

13 db 180-at dobtak a táblákba, ezzel beállították az idei rekordot!

"A 9. fordulót rendeztük meg pénteken a Házi bajnoki sorozatunkban. 23 fő induló volt csak, de annál magasabb volt a színvonal. A srácok 13db 180-at dobtak a táblákba, ezzel beállították az idei rekordot. A döntőt megint Kovács Gábor (Ibrány) és Kovács Gábor NyDC játszotta Végül Kovács Gábor (Ibrány) győzött, aki sorozatban a harmadik! fordulót nyerte meg! A két harmadik Szakáts Szabolcs és Hajzer Sándor lett. Mindenkinek Gratulálunk! A következő forduló jún. 15.-én lesz."

Kára Zoltán

#kapcsolódó

A sportban is jól teljesítenek a bánkisok

A sportban is jól teljesítenek a bánkisok

Nyíregyháza Ügyességi és Váltófutó Diákolimpiai Csapatbajnokságot szervezett...

Gyere te is jégkorongozni!

Gyere te is jégkorongozni!

Ha van kedved és szereted a jeget, akkor ott a helyed a Nyíregyházi Sportcentrum...