Családi szüreti délután a Szent Imre Katolikus Óvodában
A Szent Imre Katolikus Óvodában egy családi szüreti délután keretein belül, gyümölcsáldással és különböző régi hagyományokkal ismerkedtek meg az óvodások és szüleik. Egy kellemes kis torna után, jól esett a közös vacsora.
#kapcsolódó
Pályaválasztási tájékoztató a nyolcadikosoknak és szüleiknek a Széchenyiben...
A Dávid-naptár nem sok jót ígér: Percek vannak hátra a jó időből