Gesztenyefeszten képviselte a várost

Gesztenyefeszten képviselte a várost

Részletekért kattints ide!

Gesztenyefesztivált, egyben városnapot tartottak október első hétvégéjén, Nagybányán. Romániai partnervárosunk fő rendezvényén – mellyel másfél évtizede tartjuk a kapcsolatot – az önkormányzat részéről Vassné Harman Gyöngyi vett részt. A képviselő felszólalt az ünnepi közgyűlésen és a városvezetés is fogadta.



#kapcsolódó

Színházi kalandozások!

Színházi kalandozások!

TÓTH ZOLKA ÉRETTSÉGI TÉTEL LETT! Sipkayból érkeztek diákok a színházba.

WASS ALBERT VERSÉVEL NYERT ILLÉS NIKOLETTA

WASS ALBERT VERSÉVEL NYERT ILLÉS NIKOLETTA

Nyíregyháza Like 2 tehetségkutatójának döntője decemberben került megrendezésre,...