232 éve szentelték fel az Evangélikus Nagytemplomot

232 éve szentelték fel az Evangélikus Nagytemplomot

ZENÉS ÁHÍTAT a nyíregyházi evangélikus nagytemplomban, 2018. október 21-én, vasárnap este 18 órától.

A Nyíregyházi Evangélikus Egyházközség

tisztelettel meghívja Önt  és kedves családját:

 

a 2018 október  20-án, szombaton

a Luther téri evangélikus Nagytemplomban

10 órakor kezdődő

gyülekezeti napra,

 

 az október 21-i

ünnepi istentiszteletre (1000 óra)

és

zenés áhítatra (1800 óra)

#kapcsolódó

„A csősz felállott egy vigyázó-fára…”

„A csősz felállott egy vigyázó-fára…”

A kiállítás megnyitására 2017. november 06-án (hétfőn), 14:00 órától kerül...

PINCÉTŐL A PADLÁSIG

PINCÉTŐL A PADLÁSIG

A családokat is várja a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár a Pincétől...