Vonat alá feküdt egy fiatal a Kótaji úton vasárnap reggel

Vonat alá feküdt egy fiatal a Kótaji úton vasárnap reggel

Valószínűleg öngyilkos akart lenni. Szörnyű tragédia.

Vasárnap reggel 7 órakor egy fiatal fiút gázolt el egy Záhony felé tartó személyvonat a Kótaji úton.

A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit, de valószínüleg öngyilkossági szándékkal feküdt a sínekre a fiatal.


#kapcsolódó

Autósok, figyelem: új díjszabást hirdettek a biztosítók

Autósok, figyelem: új díjszabást hirdettek...

Autósok, figyelem: új díjszabást hirdettek a biztosítók