Nyíregyházán tanácskozott a fiatalokkal és fiatalokért a felelős helyettes államtitkár

Szerdán Nyíregyházára látogatott Rácz Zsófia, az Emberi Erőforrások Minisztériumának fiatalokért felelős helyettes államtitkára, aki január nyolcadika óta tölti be tisztségét.

A Mustárházban dr. Ulrich Attila alpolgármesterrel közösen, kötetlen beszélgetést folytatott középiskolásokkal. A találkozó legfőbb célja az volt, hogy a fiatalok kifejthessék véleményüket, amit aztán tolmácsolnak majd a döntéshozók felé.

Vasváris ballagós videó! Katt ide!

Elballagtak a diákok ma délelőtt a Vasvári Pál Gimnáziumból. Nézd meg a róluk...