Nyíregyházán tanácskozott a fiatalokkal és fiatalokért a felelős helyettes államtitkár

Nyíregyházán tanácskozott a fiatalokkal és fiatalokért a felelős helyettes államtitkár

Nyíregyházán tanácskozott a fiatalokkal és fiatalokért a felelős helyettes államtitkár

Szerdán Nyíregyházára látogatott Rácz Zsófia, az Emberi Erőforrások Minisztériumának fiatalokért felelős helyettes államtitkára, aki január nyolcadika óta tölti be tisztségét.

A Mustárházban dr. Ulrich Attila alpolgármesterrel közösen, kötetlen beszélgetést folytatott középiskolásokkal. A találkozó legfőbb célja az volt, hogy a fiatalok kifejthessék véleményüket, amit aztán tolmácsolnak majd a döntéshozók felé.

#kapcsolódó

A legnagyobb díjat hozta el Lipcsei Hajnalka

A legnagyobb díjat hozta el Lipcsei...

A VASS LAJOS NÉPZENEI SZÖVETSÉG KÉT ÉVENTE RENDEZI MEG HAGYOMÁNYŐRZŐ VERSENYÉT,...

ISMERD MEG SÓSTÓGYÓGYFÜRDŐT!

ISMERD MEG SÓSTÓGYÓGYFÜRDŐT!

Egy újabb nemzeti értékünket ismerhetik meg az érdeklődők szeptember 16-án...