51 általános iskola és 580 diák részvételével zajlott az idei kossuthos megyei levelezős verseny

51 általános iskola és 580 diák részvételével zajlott az idei kossuthos megyei levelezős verseny

51 általános iskola és 580 diák részvételével zajlott az idei kossuthos megyei levelezős verseny

51 általános iskola és 580 diák részvételével zajlott az idei kossuthos megyei levelezős verseny. Január 27-én került sor a döntőre, amelyen 280 tanuló 9 tantárgyból mérte össze a tudását. Minden kategóriában a 10 legjobb eredményt elért versenyzőt jutalmaztuk.


Gratulálunk a diákok szép eredményéhez és a felkészítő tanárok munkájához!



Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

#kapcsolódó

Amit a novemberről tudnod kell

Amit a novemberről tudnod kell

November az év tizenegyedik hónapja a Gergely-naptárban, és 30 napos. Neve...

Így tartsuk be az újévi fogadalmakat

Így tartsuk be az újévi fogadalmakat

Most a legnépszerűbb újévi fogadalmak kapcsán adunk pár tippet, hogyan ne veszítsük...