Meghívás Bielsko-Białába

Meghívás Bielsko-Białába

Június 16-19. között a dél-lengyelországi Bielsko-Białában találkozhattak az érdeklődők Nyíregyháza kulturális és turisztikai kínálatával. A két város között kialakult kapcsolat eredményeként Nyíregyháza meghívást kapott a 12. Partnervárosok Fesztiválja elnevezésű rendezvényre.

Az eseményre ellátogatott dr. Kovács Ferenc polgármester és dr. Ulrich Attila alpolgármester is, akik Bielsko-Biała polgármesterével az együttműködési lehetőségekről is tárgyaltak. Jacek Krywult polgármester reményét fejezte ki, hogy a két város kapcsolata a jövőben tovább fog erősödni és lehetőség nyílik a szélesebb körű együttműködésre.


#kapcsolódó

FELÚJÍTJÁK A TELJES TÜNDE UTCÁT

FELÚJÍTJÁK A TELJES TÜNDE UTCÁT

A MUNKÁLATOK JAVA CSAK MOST KÖVETKEZIK

Részletes járványügyi protokoll fogja segíteni az iskolákat szeptembertől

Részletes járványügyi protokoll fogja...

Részletes járványügyi protokoll fogja segíteni az iskolákat szeptembertől