Megkezdték a karácsonyi fények felszerelését a város különböző pontjain

Megkezdték a karácsonyi fények felszerelését a város különböző pontjain

Megkezdték a karácsonyi fények felszerelését a város különböző pontjain.

Az emelőkocsikra a következő napokban is számítani kell.

#kapcsolódó

Fedettpályás atlétika versenye az Atlétikai Centrumban

Fedettpályás atlétika versenye az Atlétikai...

Országos csúcsdöntésre készülnek

Díjazott kutatóűrhajós – Kapu Tibort Bencs Kálmán-díjjal ismerte el a nyíregyházi közgyűlés

Díjazott kutatóűrhajós – Kapu Tibort...

Bencs Kálmán-díjjal ismerte el a nyíregyházi közgyűlés Kapu Tibor kimagaslóan...