Megkezdték a karácsonyi fények felszerelését a város különböző pontjain

Megkezdték a karácsonyi fények felszerelését a város különböző pontjain

Megkezdték a karácsonyi fények felszerelését a város különböző pontjain.

Az emelőkocsikra a következő napokban is számítani kell.

#kapcsolódó

Kamarakoncert a Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyházban

Kamarakoncert a Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyházban

A műsor a Köszönjük Magyarország támogatásával valósult meg.

Életművel és épületekkel bővült a nyíregyházi értéktár

Életművel és épületekkel bővült a nyíregyházi...

Mint írtunk róla, a Hungarikum Bizottság október 17-i döntése értelmében a...