Forgalomkorlátozás a Tiszavasvári úti felüljárón

Forgalomkorlátozás a Tiszavasvári úti felüljárón

Nyíregyháza MJV Sajtószolgálatának tájékoztatója.

Nyíregyháza MJV Önkormányzata a Terület és Településfejlesztés Operatív Program keretén belül 100%-os támogatási intenzitású, vissza nem térítendő támogatásból valósítja meg a TOP-6.1.5-16-NY1-2021-00005 azonosítószámú, „Tiszavasvári út-Derkovits utca csomópontjának fejlesztése című projektet.

A kivitelező tájékoztatása szerint péntektől a Tiszavasvári úti felüljáró külső sávja nem járható a Tiszavasvári felé közlekedők esetében. A forgalom csak a belső sávban haladhat egyenesen, valamint balra a Derkovits utca irányába (a forgalomkorlátozás 5 napig tart majd). A 30 km/h-s sebességkorlátozás továbbra is érvényben marad.

A Tiszavasvári úton tárcsás forgalomirányítás van érvényben és a munkálatok miatt jelentős torlódásra kell számolni.

Kérjük a gépjárművezetők türelmét és megértését, s hogy a kihelyezett táblákat figyelembe véve fokozott körültekintéssel közlekedjenek. Aki teheti, kerülje el az érintett útszakaszt, elősegítve a gyors és hatékony munkavégzést.

Nyíregyháza MJV Sajtószolgálata

#kapcsolódó

Idősügyi Tanács – Újabb programokban gazdag évet zártak

Idősügyi Tanács – Újabb programokban...

Megtartotta év végi értékelő ülését a nyíregyházi Idősügyi Tanács kedden a...

Így érkezett az ország karácsonyfája a Parlament elé!- VIDEÓ!

Így érkezett az ország karácsonyfája...

Megérkezett az ország karácsonyfája a Heves megyei Apcról a budapesti Kossuth...