Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

Az új tanév közeledését jelzi, hogy megérkezett a megrendelt 4358 db tankönyv a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnáziumba.

A könyvek számba vételében, elhelyezésében közösségi szolgálatot vállaló diákok is részt vettek. Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

#kapcsolódó

Nyári diákmunka – Közel 5000 fiatal vállalt munkát Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében

Nyári diákmunka – Közel 5000 fiatal...

Közel 5000 16 éven felüli diák vállalt munkát Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében...

Ismerje meg a finn okatási rendszer vívmányait Nyíregyházán!

Ismerje meg a finn okatási rendszer...

A finn oktatási rendszer itthon alkalmazható gyakorlatai címmel Kiss Sándor,...