Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

Az új tanév közeledését jelzi, hogy megérkezett a megrendelt 4358 db tankönyv a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnáziumba.

A könyvek számba vételében, elhelyezésében közösségi szolgálatot vállaló diákok is részt vettek. Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

#kapcsolódó

GFM: Eredményes az online árfigyelő

GFM: Eredményes az online árfigyelő

Már több mint 5 százalékkal szorította le a megfigyelt élelmiszerek árait.

Ma van a Nemzetközi Macskanap

Ma van a Nemzetközi Macskanap

10 + 1 dolog, amit a tűzoltók a macskáktól megtanultak: