Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

Az új tanév közeledését jelzi, hogy megérkezett a megrendelt 4358 db tankönyv a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnáziumba.

A könyvek számba vételében, elhelyezésében közösségi szolgálatot vállaló diákok is részt vettek. Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

#kapcsolódó

Idősek Világnapja – Újra a múzeumfaluban ünnepelnek

Idősek Világnapja – Újra a múzeumfaluban...

Nyíregyházán már hagyomány és megszokott is, hogy külön figyelmet fordítanak...

Pünkösdi Sokadalom a Sóstói Múzeumfaluban

Pünkösdi Sokadalom a Sóstói Múzeumfaluban

Mindkét napon 10.00 órakor nyitják a kapukat.