Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Megérkeztek a tankönyvek a Vasvári Pál Gimnáziumba

Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

Az új tanév közeledését jelzi, hogy megérkezett a megrendelt 4358 db tankönyv a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnáziumba.

A könyvek számba vételében, elhelyezésében közösségi szolgálatot vállaló diákok is részt vettek. Szeptember 1-től kerül sor a tankönyvek kiosztására.

#kapcsolódó

Úton a zöldátállás felé

Úton a zöldátállás felé

Múlt héten beszámoltunk arról, hogy a Széchenyi Egyetemi Csoporthoz tartozó...

Idén is vár mindenkit a Rózsakert

Idén is vár mindenkit a Rózsakert

Rózsakert – Minden korábbinál színesebb kínálatot ígér a színház