Strandidővel indul a hét, de hajnalban néhol elkélhet egy pulcsi

Strandidővel indul a hét, de hajnalban néhol elkélhet egy pulcsi

Folytatódik a hamisítatlan nyár sok napsütéssel, tovább erősödő nappali felmelegedéssel – az ország túlnyomó részén már eléri, meghaladja a csúcsérték a 30 fokot.

 A hét eleji zavartalan napsütést követően egy magassági hidegcsepp kissé nedvesebb levegőt sodor térségünk fölé.

Derült idő várható, csupán kevés gomolyfelhő lehet az égen – írja az Országos Meteorológiai Szolgálat.

(Fotó: met.hu)

Csapadék nem lesz. A Kisalföldön megélénkülhet a délies szél, másutt mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 29 és 34 fok között alakul. Késő estére 15 és 24 fok közé hűl le a levegő.

(Fotó: met.hu)

Estére derült idő várható. Csapadék nem lesz. Gyenge marad a légmozgás. A minimum-hőmérséklet általában 12 és 18 fok között alakul.

(Fotó: met.hu)

#kapcsolódó

Visszatér a borongós, szürke idő

Visszatér a borongós, szürke idő

Helyenként hószállingózás és eső, de akár havas eső is előfordulhat csütörtökön....

Olyan statisztikát közölt az MTÜ, amire Nyíregyháza is büszke lehet!

Olyan statisztikát közölt az MTÜ, amire...

Az év első kétszáz napjában a turisták száma csaknem 12 százalékkal alakult...