Másodikától újra fizetni kell a parkolásért!

Másodikától újra fizetni kell a parkolásért!

Másodikától újra fizetni kell a parkolásért!

Január másodikáig még ingyen parkolhatunk Nyíregyháza fizetésre kötelezett közterületein, azonban január 2-án nyolc órától visszaáll a régi rend, és újra fizetni kell, ha ott hagyjuk a kocsinkat a parkolóban.

Arra kérik a gépjárművel közlekedőket, hogy ne felejtsék el kifizetni a parkolást, nehogy egy fizetési felszólítással induljon az új esztendő.  

#kapcsolódó

Számítógépeket kaptak - Két iskolában is nagy volt az öröm

Számítógépeket kaptak - Két iskolában...

A 2024–2025-ös tanévben is folytatódott a tanulói notebookok kiosztása.

Gulyás Gergely: A kormány folytatja a pedagógusbér-emelési programot

Gulyás Gergely: A kormány folytatja...

A kormány, korábbi vállalásainak megfelelően, folytatja a pedagógusok béremelési...