Varázslatos koncert teremtett karácsonyi hangulatot Sóstón

Varázslatos koncert teremtett karácsonyi hangulatot Sóstón

Adventi koncertet szervezett a Nyíregyháza-Sóstói Református Egyházközség.

A december 14-én, szombaton, a harmadik gyertya meggyújtása előtt a Sóstói Millenniumi Református Templomban tartott hangverseny felejthetetlen pillanatokat szerzett a közönségnek.

 A hallgatóság egyik tagja fényképekkel és az alábbi sorokkal mond köszönetet:

„Köszönet a meghitt pillanatokért, a szívhez szóló igéért, az adventi szavalatért, a csodálatos dallamokért a Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulójának, a Vikár Sándor Zeneiskola és Alapfokú Művészeti Iskola növendékeinek és tanárainak, valamint Kósa László református lelkésznek és a Sóstói Református Egyházközségnek a szeretetteljes vendéglátásáért.”

Köszönjük a beszámolót és a fotókat a Nyíregyháza-Sóstói Református Egyházközségnek. 

#kapcsolódó

Százszázalékos eredménnyel lett az MTA doktora dr. Véghseő Tamás

Százszázalékos eredménnyel lett az...

A főiskola professzora a Humán Tudományok Kutatóházában védte meg értekezését.

Borús, ködös reggel után némi napsütés is jöhet

Borús, ködös reggel után némi napsütés...

Északnyugat felől csökken a felhőzet, és a keleti, északkeleti megyék kivételével...