Nyíregyházán az Eötvös cirkusz
Október 6-a és 9-e között Nyíregyházán adja elő produkcióit az Eötvös cirkusz. Az új műsorról a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában beszélt Eötvös Lóránd cirkuszigazgató és a Pompom bohóc. Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
Részletekért kattints ide!
Az Európa-hírű Szentegyházi Gyermekfilharmónia 140 tagú zenekara és kórusa...