Verébavató a Szent Imrében

Verébavató a Szent Imrében

Amikor valaki megkezdi középiskolai tanulmányait, számítania kell rá, hogy a felsőbb évesek irányításával avatáson vesz részt. Szeptember 30-án péntek délután a Szent Imre Gimnázium 9. évfolyama vicces, táncos bemutatkozó műsorral kápráztatta el az iskola tanárait és diákjait.

A fergeteges táncokat követően a "verebeknek" különféle próbákat kellett kiállniuk. Volt itt lekváros kenyér kenése csukott szemmel, WC papír árusítás, lufiborotválás, pufi-kapu építése és még sok-sok poénos feladat. Az eseményen minden "veréb" piros-fehér-zöld felszerelésben, kalapban és zoknis szandálban vett részt.A délután nagyon izgalmas volt, mindannyian jól szórakoztunk

#kapcsolódó

A MOL-nál jártak a bánkisok

A MOL-nál jártak a bánkisok

A 17 éves Tóth Bence, aki egy jeltolmács okoskesztyű megalkotásáért kapta decemberben...

AUSZTRÁLIA NAP A KRÚDYBAN

AUSZTRÁLIA NAP A KRÚDYBAN

Március 9-én Ausztrália napot tartanak a Krúdyban a korábbi USA és Japán nap...