Verébavató a Zrínyiben

Verébavató a Zrínyiben

A szokásos jó hangulat jellemezte az október 7-én, pénteken megtartott verébavatót a Zrínyi Ilona gimnáziumban.

A 9.-es tanulók különböző trükkös feladatokon keresztül mérték össze ügyességüket és tudásukat, majd ünnepélyesen zrínyissé nyilvánította őket a Diákönkormányzat.

#kapcsolódó

Válassz okosan napszemüveget

Válassz okosan napszemüveget

Nyáron a szemünket is óvni kell a káros napsugaraktól. Az erős fény és az UV-sugarak...

Végre itt a VAKÁCIÓ!

Végre itt a VAKÁCIÓ!

VÉGET ÉRT A 2017/18-AS TANÉV!