Vasváris szavalat a Megyeházán

Vasváris szavalat a Megyeházán

„Az aradi Golgotára/Ráragyog a nap sugára”- Kovács Dorina vasváris színjátszó Ady Endre versét szavalta el a Megyeházán.

A szavalat nagy siker volt a Szabolcs- Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal  ünnepi kormánymegbízotti értekezletén.

#kapcsolódó

InnoMate projektnap a Zrínyi Ilona Gimnáziumban

InnoMate projektnap a Zrínyi Ilona...

InnoMate projektnap a Zrínyi Ilona Gimnáziumban