A kölcseysek is ott voltak
A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium is részt vett a Pályaválasztási Kiállításon a Continental Arénában,
#kapcsolódó
KECSKEMÉTINÉ SZILVÁSI ZSUZSANNA nevét szerintem sokan ismerik. Ő a Nyíregyházi...
Részletekért kattints ide!