Vikárosok Debrecenben

Vikárosok Debrecenben

A Vikár Sándor Zeneiskola magánének tanszakos diákjai, közös koncertet adtak Debrecenben, a Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola tanulóival.

A Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola–AMI vokális tanszakának meghívására énekes növendékeink közös hangversenyt adtak Debrecenben a meghívó intézmény növendékeivel. Ez a kapcsolat több éve működik a két intézmény tanszaka között, a következő tanévben mi szervezzük az eseményt.


Felkészítő tanárok: Fekete Katalin, Potornainé Telenkó Tünde, Kazár Ticiána.


Zongorán közreműködtek: Szabó Antalné, Horányi Tamás.

#kapcsolódó

Lányoknak, anyáknak üzent Győrfi Pál

Lányoknak, anyáknak üzent Győrfi Pál

Lányoknak, anyáknak üzent Győrfi Pál

Elstartolt a Zays Hét

Elstartolt a Zays Hét

Zay Pályázat eredményhirdetése, Zay Díjak átadása, 30 éves jubileumi dolgozóink...