Teljes látogatási tilalom van érvényben a kórházban

Teljes látogatási tilalom van érvényben a kórházban

Kérik a betegek és hozzátartozók türelmét és megértését.


A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház vezetősége az emelkedő számú felső légúti hurutok, influenzás megbetegedések megelőzése miatt, betegeink védelmében valamennyi osztályt érintő teljes látogatási tilalmat rendelt el a Jósa András Oktatókórházban, visszavonásig.

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház Kommunikációs és PR Osztálya

#kapcsolódó

Már lehet szobát foglalni az új hotelbe!

Már lehet szobát foglalni az új hotelbe!

Már lehet szobát foglalni az Pangea Ökocentrum és Szállodába. A különleges...

Újabb kitüntetés Nyíregyházának

Újabb kitüntetés Nyíregyházának

Nyíregyháza - Iserlohn - Chorzów kapta a legmagasabb kitüntetést a"Lebendige...