Amerikából érkezik Nyíregyházára a gyerekkórus

Amerikából érkezik Nyíregyházára a gyerekkórus

Nyíregyházára érkezik az amerikai Saint Paul Evangélikus Középiskola Gyermekkórusa.

A kórus az Evangélikus Nagytemplomban lép fel 2018. május 29-én kedden este 19:00 órakor. A Concordiából érkező fiatalok magyar nyelven is fognak énekelni. 


A látogatás apropója, hogy az amerikai kórus egy rövidebb európai körúton vesz részt, több helyszínen is fellépnek a környező országokban és Magyarországon is.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak az előadásra! 
A belépés díjtalan!

#kapcsolódó

Újévi koncert Nyíregyházán

Újévi koncert Nyíregyházán

2018 is a Szabolcsi Koncert Fúvószenekar és Majorette Csoport hagyományos újévi...

HÉTFŐTŐL KAPHATÓK A JEGYEK A VIDORRA

HÉTFŐTŐL KAPHATÓK A JEGYEK A VIDORRA

Pénteken minden kiderül a színházi programról!