Portugáliában vannak gyakorlaton a wesselényis diákok

Portugáliában vannak gyakorlaton a wesselényis diákok

Hétfőtől minden diák megkezdte a háromhetes gyakorlatát.

A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma az Erasmus+ Szakképzési Mobilitás pályázat megnyerés után sikeresen felkészítette a 18 divat- és stílustervező, fodrász, valamint informatikai rendszerüzemeltető tanulóit. A csapat október 20-án megérkezett a portugál Bragaba, ahol vasárnap megismerkedtek a város nevezetességeivel. Hétfőtől minden diák megkezdte a háromhetes gyakorlatát.

#kapcsolódó

Még idén piacra dobják a napelemes tetőcserepet

Még idén piacra dobják a napelemes...

Egy sor beruházást indít a top100-as magyar cég.

Mi leszel, ha nagy leszel? Felvételi, indul!

Mi leszel, ha nagy leszel? Felvételi,...

Mi leszel, ha nagy leszel? Felvételi, indul!