Egy fantasztikus élményben volt részük azoknak a Kölcseyseknek, akik részt vettek Bialka-Tatrzankan rendezett sítáborunkban 2020.02.19-23 között. Nem csak síeltek, de voltak élményfürdőben és jéglabirintusban is!
Az agrártárca korábban azt is közölte, hogy az intézkedéstől a kereslet és...
A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium is részt vett a Pályaválasztási Kiállításon...