A Kölcseysek sítáborban voltak!

A Kölcseysek sítáborban voltak!

A Kölcseysek sítáborban voltak!

Egy fantasztikus élményben volt részük azoknak a Kölcseyseknek, akik részt vettek Bialka-Tatrzankan rendezett sítáborunkban 2020.02.19-23 között. Nem csak síeltek, de voltak élményfürdőben és jéglabirintusban is!


#kapcsolódó

Kirándult a tekerd! csoport

Kirándult a tekerd! csoport

Sárospatak-Felsőberecki-Rákóczi várkastély, Borsi, Szlovákia, ezeken a helyeken...

Verébavató az Eötvösben

Verébavató az Eötvösben

Az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Verébavatóját 2017....