Napelem vezeték okozott füstöt az Önkormányzat épületének tetején

Napelem vezeték okozott füstöt az Önkormányzat épületének tetején

Napelem vezeték okozott füstöt az Önkormányzat épületének tetején

A közösségi médiában jelent meg fotó arról, hogy ég a Nyíregyházi Önkormányzat épülete. Szerkesztőségünk megkereste a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletes szóvivőjét, Dudás Szilviát, aki az alábbi tájékoztatást adta:

„Az Önkormányzat tetején lévő napelemek vezetéke gyulladt ki, de a tüzet a tűzoltók kiérkezése előtt eloltották.”

#kapcsolódó

Modernebb műfüves pálya

Modernebb műfüves pálya

Megújul a Városi Stadionban lévő műfüves focipálya. A felújításra azért volt...

Útépítési aktualitások Nyíregyházán

Útépítési aktualitások Nyíregyházán

Befejeződött a Törzs utcán a 4-es főút jobbra kanyarodó sávjának aszfaltozása,...