Nyíregyházi gyerekeket fogadott az Országházban Szabó Tünde

Nyíregyházi gyerekeket fogadott az Országházban Szabó Tünde

Nyíregyházáról érkeztek Budapestre az Országházba diákok.

"Nyíregyházi diákokat fogadtam parlamenti látogatásuk során, akik izgatottan várták, hogy megtekintsék gyönyörű Országházunkat! ????????
Köszönöm a találkozást, és bízom benne, hogy nagyon sok új élménnyel gazdagodtak a fiatalok" -írta Facebook posztjában dr. Szabó Tünde, sportért felelős államtitkár, országgyűlési képviselő.

#kapcsolódó

Ne dobd ki az iskolatáskád!

Ne dobd ki az iskolatáskád!

Az ÉAK Nonprofit Kft. 2023. július 12. és augusztus 24. között gyűjtőakcióval...

Fényvarázslat másfél percben, ilyen a hangulatos nyíregyházi advent!

Fényvarázslat másfél percben, ilyen...

A Nyíregyházi Televízió az első adventi gyertya meggyújtása alkalmával készített...