Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.

2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
Jó egészséget kívánunk nyugdíjas kollégáinknak! - Írja Facebook oldalán az iskola.

#kapcsolódó

Ez finom lett! - Sipkaysok végeztek az élmezőnyben az országos versenyen

Ez finom lett! - Sipkaysok végeztek...

Szombaton Szolnokon rendezték meg a XVIII. Pelikán Kupát, ahol a Sipkay Barna...

Frissensült lapcsánkával várja a forgatag látogatóit a nyíregyházi önkormányzat

Frissensült lapcsánkával várja a forgatag...

Nagy népszerűségnek örvendett.