Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben
Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.
2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
#kapcsolódó
A Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium...
Folytatódik a hamisítatlan nyár sok napsütéssel, tovább erősödő nappali felmelegedéssel...