Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben
Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.
2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
#kapcsolódó
Az év első kétszáz napjában a turisták száma csaknem 12 százalékkal alakult...
Május 31-én, szombaton délelőtt vidám programokkal várják a családokat a gyereknapi...