Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.

2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
Jó egészséget kívánunk nyugdíjas kollégáinknak! - Írja Facebook oldalán az iskola.

#kapcsolódó

Az ökológiai gazdálkodás szolgálatában a MÉK

Az ökológiai gazdálkodás szolgálatában...

A Debreceni Egyetem a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarával és Hajdúnánással közösen...

Ugye nem felejtette el? - Augusztus 25-én 18.30-tól rajtol az idei Vidor Fesztivál

Ugye nem felejtette el? - Augusztus...

9 napon át tartó jó kedv Nyíregyházán.