Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.

2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
Jó egészséget kívánunk nyugdíjas kollégáinknak! - Írja Facebook oldalán az iskola.

#kapcsolódó

Idegenforgalmi szempontból is óriási jelentősége van a pápalátogatásnak

Idegenforgalmi szempontból is óriási...

Pénteken érkezik Magyarországra a katolikus egyházfő.

Az örökváltságra emlékeznek az evangélikusok - hétvégén több programot is szerveznek

Az örökváltságra emlékeznek az evangélikusok...

Az idén ünnepeljük a nyíregyházi örökváltság 200. és az evangélikus nagytemplom...