Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben
Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.
2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
#kapcsolódó
Gyerekkora óta énekel, járt "hangtanodába", kipróbálta milyen egy tehetségkutató...
Az ÉPKAR videója arról árulkodik, hogy a tél ellenére folyamatosak a munkák...