Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben
Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.
2022. szeptember 23-án ismét szeretettel vártuk régi kollégáinkat. Őket Herczku Márton Géza igazgató köszöntötte, majd számukra hangulatos néptánc, modern tánc, ének és verses műsort adtak elő az Inczédy György Kollégium diákjai. A verbunk táncot Martinovszky István tárogatóval előadott zenével kísérte. Köszönjük a szervezést Listván Attila nyugdíjas oktatónak és kollégiumi nevelőnek!
#kapcsolódó
Pénteken érkezik Magyarországra a katolikus egyházfő.
Az idén ünnepeljük a nyíregyházi örökváltság 200. és az evangélikus nagytemplom...