Nyíregyháza ősszel is virágos!

Nyíregyháza ősszel is virágos!

Az elmúlt időszakban városszerte a virágágyások előkészítései zajlottak a kétnyári- és hagymás növények kiültetéséhez.

Közel ötvenezer hagymás virág, és harmincezertől is több kétnyári dísznövény kerül folyamatosan kiültetésre városunk közterületein.

Mint minden évben az idén ősszel is diákokkal közösen ültettük a növényeket a Kossuth téren az ÖKO Suli keretében. A Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézményének nagyon lelkes és érdeklődő 4. osztályos tanulói lehettek részesei a rendkívüli környezetismereti órának. 

Ősszel sok-sok árvácska és nefelejcs varázsolja hatalmas virágoskertté városunkat, majd tavasszal pedig a most elültetett hagymások szépségeit is megcsodálhatjuk.

NYÍRVV Nonprofit Kft.

#kapcsolódó

Színházi nyár – Előadásokban gazdag és mozgalmas szezon indult a Rózsakertben

Színházi nyár – Előadásokban gazdag...

Saját és vendégelőadásokkal, valamint mozis estékkel és koncertekkel várják...

Rangadó - ezúttal a Debrecen nyerte a Loki-Szpari csatát

Rangadó - ezúttal a Debrecen nyerte...

Reggel óta esett a hó, többször is takarították a Nagyerdei Stadion játékterét,...