Újabb sportsikerek

A Magyar Tűzoltósport Egyesület több tagja is részt vett a FireFit olaszországi állomásán. Európa elit versenyzőivel mérhette össze tudását többek között Ungi Donát is, az egyesület oszlopos tagja, nyíregyházi hivatásos tűzoltó.

Az ifjú hadnagy az erőnléti versenyek, lépcsőfutó bajnokságok rendszeres résztvevője az elmúlt években. Donát múlt hétvégén Montichiariban korosztálya legjobbja lett! A rajparancsnok nem csupán egyéniben versengett, hanem párban is futott, Szolnok egyik önkéntes tűzoltójával, Czifra Zsolttal, akivel a dobogó harmadik fokára állhattak fel.

Donát 2016 februárjában lett hivatásos tűzoltó, jelenleg a nyíregyházi B szolgálati csoportban rajparancsnok, valamint az OMSZ-nél is dolgozik, mentőápolóként.

Fotó: Magyar Tűzoltósport Egyesület és Nyíregyháza HTP

Szelektív Szombat - Idén is izgalmakkal teli lesz

Szelektív Szombat - Idén is izgalmakkal...

Számos program vár mindenkit a Szelektív Szombaton.