Drónvideó az új buszokról! Hamarosan forgalomba állnak!

Drónvideó az új buszokról! Hamarosan forgalomba állnak!

Nyíregyháza MJV Önkormányzata az Integrált Közlekedésfejlesztési Operatív Program keretében nyert 100 százalékos intenzitású támogatással 41 darab sűrített földgázzal üzemelő, úgynevezett CNG-buszt. Hamarosan megkezdik a személyszállítást, már türelmetlenül sorakoznak. Nézd meg a videót és a fotókat!



#kapcsolódó

Havas drónfelvételek a belvárosról

Havas drónfelvételek a belvárosról

Kohut Árpád fotográfus és drónpilóta, ez alkalommal is elkápráztató képeket...

Kölcseysek Franciaországban!Nézd meg a képeket!

Kölcseysek Franciaországban!Nézd meg...

A francia kultúra iránt érdeklődő kölcseys diákok tartalmas tanulmányi kirándulással...